Sponzoři a poděkování

2020/2021

Děkujeme za finanční dar ve výši 500,- kč od fyzické osoby (mamince z 3. třídy) na zakoupení hraček a pomůcek do MŠ.

PODĚKOVÁNÍ FIRMĚ STAVBY MASTAV s.r.o.

Děkujeme za zakoupení dárků pro naše předškoláky.

2018/2019

Děkujeme rodičům, kteří dělají našim dětem radost (např. za sladkosti, zajištění omalovánek, pexesa, papíru na kreslení, drobné ceny k soutěžím aj.).

PODĚKOVÁNÍ RODIČŮM

Děkujeme rodičům a všem, kteří sbírali papír a tím pomohli zaplatit třeba autobus na výlety, dětské zábavné programy, aj.

Velké díky všem.

PODĚKOVÁNÍ PANU KOLKOVI

Pan Kolek nám v prosinci udělal velkou radost darem v hodnotě 2.000,- Kč. Tuto částku opět využijeme na dopravu školního výletu. MOC děkujeme, děti se už teď těší!

PODĚKOVÁNÍ PANU KOLKOVI

Pan Kolek věnoval naší MŠ v prosinci dar v hodnotě 5.000,- Kč. Tato částka bude využita zejména na dopravu - školní výlety. Děkujeme, máme velkou radost!

PODĚKOVÁNÍ PANU HRUBÉMU

Děkujeme tatínkovi za zajištění medailí pro děti na sportovní aktivity. Pravé medaile udělají určitě radost!

PODĚKOVÁNÍ PANU POTOČNÉMU

Děkujeme p. Potočnému za nákup barviček a výtvarného materiálu na zahradní slavnost "Rozloučení s předškoláky".

PODĚKOVÁNÍ PANU KOLKOVI

Pan Kolek věnoval naší MŠ dar v hodnotě 10.000,- Kč. Tato částka bude v tomto školním roce využita zejména na dopravu (BUS) na školní výlety. Moc děkujeme našemu tatínkovi!

PODĚKOVÁNÍ PANÍ BOJDOVÉ

Děkujeme p.Bojdové, která nám zajistila vstupenky na Michala z Kouzelné školky. Vstupenky si musel každý zasloužit. Ten, kdo Michala, nebo jeho kamarády z Kouzelné školky namaloval, čí vyrobil, byl odměněn. Pro všechny to bylo velké překvapení a děti měly krásný zážitek. Ještě jednou VELKÉ DÍKY!!

PODĚKOVÁNÍ SPOLEČNOSTI JEDNOTA- JEDNOŚĆ a OBCHODNÍMU ŘETĚZCI - KOOP

Rádi bychom poděkovali spotřebnímu družstvu Jednota - Jedność Český Těšín a prodejnímu řetězci KOOP za to, že naší MŠ zapojili do jejich projektu "KOPRETINA PRO DĚTI." Samozřejmě velké díky patří všem, kteří v jejich prodejnách nakupovali a tím tento projekt podpořili. Získali jsme 5000,- Kč, které využijeme k zakoupení pomůcek pro výchovu a vzdělávání dětí.

PODĚKOVÁNÍ PANU POTOČNÉMU

Pod vánoční stromeček nám nadělil (daroval) dáreček 5000,-Kč pan Martin Potočný. Přispěl tak k větší radosti všech dětí. Tuto částku využijeme k nákupu hraček a pomůcek pro výchovu a vzdělávání dětí. DĚKUJEME !!

PODĚKOVÁNÍ PS "DEVÍTKA" ORLOVÁ

Děkujeme PS "DEVÍTKA" za zapůjčení herních prvků a pomůcek při organizaci zahradní slavnosti - "Rozloučení s předškoláky". www: PS "DEVÍTKA" Orlová

PODĚKOVÁNÍ IBM

Česká republika, spol.s.r.o. Díky společnosti IBM Česká republika, spol.s.r.o a Magistrátu Města Havířova jsme získali pro školku 1 počítačovou jednotku - KidSmart Early Lerning Center. Děti si výukové programy oblíbily od první chvíle. Děkujeme.

PODĚKOVÁNÍ FIRMĚ KOTULA

Všichni zaměstnanci a děti naší mateřské školy by rádi poděkovali Fa Ing. Karla Kotuly za terénní úpravy zahrady, které nejen udělali, ale také zasponzorovali v hodnotě 9 000,-Kč. MOC ZA VŠE DĚKUJEME !!!